Treningsavgiften til Driv IL E-sport sesong høst 2024- vår 2025 sendes ut nå

    Postet av Driv Idrettslag den 30. Sep 2024

    Treningsavgiften til Driv IL E-sport for sesong høst 2024- vår 2025

    1. parti2500,-
    Dobbelt parti3500,-
    Multigame1500,-
    Elite3000,-
    Fritak for barn av styret, styret og trenere0,-

    Det kommer en mail med varsel om at fakturaen ligger i MInIdrett (fakturaen ligger også inni den mailen) Husk å sjekke søppelpost, Jeg sender også en sms om dette via systemet.

    Økonomisk støtte fra Enebakk Kommune

    Medlemskapet:
    For å delta i en gruppe i Driv, må det betales medlemskontingent til Driv IL hovedlag og deretter treningsavgift til den/de gruppene dere eller barna deltar i.
    Medlemskapet er IKKE gyldig før det er betalt, og det er først da man er spilleberettiget for Driv ILs grupper.
    Barneulykkesforsikringen opp til 13 år er ikke gyldig før medlemskapet er betalt.
    (Over 13 år er det lagsforsikringer/lisenser).
    MInIdrett: https://www.minidrett.no/
    Opprett bruker på deg selv og hent inn alle i familien, så får du alt på et sted.
    Fakturaen dukker ikke opp i MInIdrett hvis barnet ikke ligger inne i MInIdrett, så sjekk at alle er der.

    Astrid Celius
    post@driv-il.no 




    Mjær Stadion, stengt 14, sept - 20/22 sept 2024

    Postet av Driv Idrettslag den 10. Sep 2024

    Mjær Stadion 11' er og 5' er baner, samt hele øvre parkering ved Mjær Ungdomsskole, vil være helt stengt i hele perioden mens innfyllet på banene erstattes. Det vil være fysisk sperrer rundt området. Lastebilene vil komme en og en, og bli dirigert inn på plassen.

    Logistikkplan for lastebilene:

    Mandag: 3 biler

    Tirsdag: 3 biler

    Onsdag: 3-4 biler

    Torsdag: 3-4 biler

    Astrid Celius post@driv-il.no 

    Pressemelding fra Unisport:

    Det vil fra 14. september være arbeider på Mjær Stadion hvor eksisterende innfyll i kunstgressbanen vil bli erstattet med en nyere versjon. Det er fra Unisport Scandinavia sin side

    vurdert at innfyllet som opprinnelig blePre installert i 2022 i forbindelse med renovering av banen, ikke imøtekommer diverse kvalitetsmessige krav.  Unisport vil derfor erstatte innfyllet med et tilsvarende nytt, 
    for å sikre at Mjær Stadion er på samme nivå som våre øvrige installerte baner med samme system. »

    Kontakt dersom spørsmål :           

    Per Ulseth
    tlf 91385444
    per.ulseth@unisport.com

                                              

    Anders Larsen
    tlf 91385942                                      anders.larsen@unisport.com